Tréningy

CROSSFIT

CrossFit zahŕňa cviky, ktoré majú priamu spojitosť s aktivitami a pohybmi z každodenného života, preto sa môžu tieto pohyby označovať aj ako pohyby "funkčné". Sú to pohyby v prvom rade prirodzené - ide o univerzálne pohybové modely, pretože naše telo ich pozná. Sú pre život esenciálne, preto ako pohyby, tak aj funkčné cviky sú bezpečné.

Izolované pohyby v živote nevyužívame, preto CrossFit zahŕňa len komplexné pohyby, súbor pohybov pri ktorých sa zapája viac svalových partii naraz a pracujú vo vzájomnej súvislosti. Či chcete podávať vrcholové športové výkony,  alebo zdvihnúť svoje dieťa, ťažký nákup, zraneného kamaráta bez strachu o vlastné kĺby - CrossFit vás na tieto výzvy v živote pripraví. Pre prihlásenie sa na nezáväznú osobnú konzultáciu, kedy vám radi ešte viac priblížime naše fungovanie a pomôžeme pri výbere vhodného začiatku, prosím kliknite sem: PRIHLÁSIŤ.

BEGINNERS KURZ

Obsahom týchto tréningov sú základné techniky, motorické principy a ich drill. Pod vedením certifikovaných trénerov sa naučíte ako správne urobiť drep, čo je to deadlift, čo sa skrýva pod skratkami AMRAP alebo EMOM. Na záver každej hodiny príde na rad workout, kde sa naučené techniky prevádzajú v intenzite a na čas, veľmi podobne ako pri plnom CrossFit-ovom tréningu. Začiatočnícky kurz je nevyhnutné absolvovať pred bežným "CrossFit" tréningom, ktorý si tak budete potom môcť užiť naplno bez toho, aby Vám robili problémy základné precvičované pohyby. Pre prihlásenie sa na nezáväznú osobnú konzultáciu, kedy vám radi ešte viac priblížime naše fungovanie a pomôžeme pri výbere vhodného začiatku, prosím kliknite sem: PRIHLÁSIŤ.

CROSSFIT KIDS & CROSSFIT TEENS

Nieje telesná ako telesná a takisto nieje krúžok ako krúžok. Obzvlášť v tejto dobe, kedy si uvedomujeme, že mladý človek sa už so zastaralými praktikami skrátka neuspokojí, sme preto aj my otvorili priestor pre mladých a deti. Čo je v rannom veku dôležitejšie ako pohyb, čas s kamarátmi a nekonečne veľa zábavy? U nás vďaka skvelému tréningovému programu a kvalifikovaným trénerom dokážeme opäť vzbudiť u mladých záujem o pohyb v kolektíve, s možnosťou sa permanente rozvíjať. Ročníky sú rozdelené do vekových kategórií nasledovne: mladšie ročníky (9-12 rokov) a staršie ročníky (13-15 rokov). Pre prihlásenie alebo nezáväznú konzultácu prosím použite nasledovný odkaz: PRIHLÁSIŤ.